B2C | B2B | OPINIE | ZAPYTAJ

Aeromax

Profesjonalne kosmetyki oraz chemia do jednostek latających

Maxolen opracował linię Aeromax, ze specjalną dedykacją dla miłośników maszyn lotniczych. Są to środki służące do renowacji i konserwacji powierzchni lakierowanych, które idealnie sprawdzą się w pielęgnacji zewnętrznych części maszyny.

Dzięki produktom Maxolen ochrona lakieru staje się bardzo prosta i szybka, a doskonały efekt utrzymywać się będzie przez wiele miesięcy. Należy pamiętać, że dobrze zabezpieczony lakier jest zdecydowanie łatwiejszy w późniejszej, codziennej pielęgnacji, a tworząca się na nim warstwa hydrofobowa chroni powierzchnię przed brudem i rdzą. Szczególną uwagę należy zwrócić, na wyjątkowo skuteczny, a zarazem bardzo wydajny środek do usuwania owadów z przedniej szyby, które są zmorą wśród lotników. Wszystkie produkty Maxolen są biodegradowalne, a zatem nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

PRODUKTY MAXOLEN Z SERII AEROMAX

Kup w sklepie internetowym

AEROLACK All in One

AL03 Aerolack All un One specjalny produkt do pielęgnacji samolotów – czyści, pielęgnuje i chroni powierzchnię poszycia zewnętrznego. Wspaniały, głęboki połysk bez żmudnego polerowania. To kompletny system pielęgnacji dla prawie wszystkich powierzchni* samolotu. Składnik oczyszczający rozpuszcza tłuszcz, olej, smołę oraz naloty procesu utleniania. Podczas uszczelniania mikro porów specjalne polimery wnikają w oczyszczone przestrzenie tworząc jednorodną powierzchnię w fazie suszenia, która odpycha brud i wodę. Czytaj więcej

AEROLACK Finishing Polish

AL02 Aerolack Finishing specjalna formuła przeznaczona dla samolotów – emulsja do renowacji powierzchni lakieru, jest połączeniem wysokiej jakości środka szlifującego i dającej wysoki połysk pasty polerskiej. Materiałem szlifującym jest ekskluzywny tlenek glinu, który posiada twardość szafiru a substancją konserwującą i nabłyszczającą jest stu procentowy, najlepszy w swojej klasie naturalny wosk Carnauba. AAL02 Aerolack Finishing jest przeznaczony do odnowienia wyblakłego, zmatowiałego lakieru. Może być stosowany ręcznie lub maszynowo.
Czytaj więcej

AEROLACK Insect Remover

AL07 Aeorlack Insect Remove bez wysiłku usuwa szczególnie uporczywe do czyszczenia pozostałości owadów. Receptura produktu opracowana specjalnie do zabrudzeń organicznych. Beż użycia siły – już podczas rozpylania widać jak działa na mocno zaschnięte zanieczyszczenia. Jest neutralny, nie uszkadza pozostałych elementów samolotu.
Czytaj więcej

Oferujemy najwyższą jakość

Marka Maxolen podtrzymuje tradycję i produkty o najwyższych standardach
Produkty biodegradowalne

Każdy z produktów jest w pełni biodegradowalny, dzięki czemu nie wpływają destrukcyjnie na środowisko.

Made in Swiss

Mimo aktualnie panujących trendów ekonomicznych, wszystkie kosmetyki produkowane są w Szwajcarii, gdzie przechodzą najbardziej rygorystyczne testy.

Wysoki standard obsługi

Najwyższy standard produktu wymaga najwyższego standardu obsługi.

 • bezpieczne płatności,
 • szybka wysyłka,
 • pełna informacja.

Opinie

Nasi klienci polecają produkty Maxolen
 • Używam do torebek (skóra saffiano) i sofy skórzanej (zwykła licowa) i jak na razie to najlepszy środek do czyszczenia jaki mi wpadł w ręce 🙂 Bardzo dobrze doczyszcza skórę, nie przesusza, nie niszczy, super działa!

  Prywatny użytkownik produktu
  Maxolen 32EU Saubermen
 • Bardzo polecam sklep - super szybka obsługa i dobrze zabezpieczona przesyłka - nic się nie wylało.

  Prywatny użytkownik produktu
  94 CERAMIC CUT
 • Podstawa pracy to dobry środek do szyb! Działa super, nawet z najtańszą ścierką z mikrofibry nie zostawia śladów, maziajów i smug. Bardzo wydajny

  Myjnia, użytkownik produktu
  Maxolen 20EU Window Cleaner
Zadzwoń!

Adam Steczyński
(0048) 514 514 729

Nasz adres

Ulanowskiego 23a,
53-114 Wrocław

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 13:00